Start | Mapa | Twój dzielenicowy | Kontakt
Dzisiaj jest Piątek 19 października 2018 roku
    
Konkursy/"Policja na straży środowiska naturalnego powiatu słupskiego"


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"Konkurs "Policja na straży środowiska naturalnego powiatu słupskiego"

Komendant Miejski Policji w Słupsku ogłosił konkurs plastyczny pod hasłem "Policja na straży środowiska naturalnego powiatu słupskiego".

Celem konkursu jest m.in. zainteresowanie uczniów, nauczycieli i rodziców problematyką ochrony środowiska, występujących zagrożeń i roli Policji w ich zwalczaniu, wspieranie działań edukacyjnych w zakresie ochrony środowiska naturalnego oraz poszerzenie wiedzy dotyczącej walorów środowiska naturalnego powiatu słupskiego.

Konkurs jest jednym z działań realizowanych w Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku w ramach projektu pn. "Policja na straży środowiska naturalnego powiatu słupskiego"(nr umowy o dofinansowanie z osi 4 PO RYBY 2007 - 2013: 01035-6173-SW110296/14/15).

Konkurs adresowany jest do uczniów wszystkich szkół podstawowych z terenu działania Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, tzn. z terenu powiatu słupskiego i miasta Słupska. Prace konkursowe oceniane będą w dwóch kategoriach:

 • kategoria I - prace wykonane przez uczniów klas I - III szkół podstawowych,
 • kategoria II - prace wykonane przez uczniów klas IV - VI szkół podstawowych.

 • Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie.

  Zachęcamy do udziału w konkursie.


  Rozstrzygnięcie konkursu

  Wręczenie nagród  Komenda Miejska Policji w Słupsku
  al. 3-go Maja 1
  76-200 Słupsk
  tel. 59 848 01 00
  © 2006-2018
  Komenda Miejska Policji w Słupsku
  Wszelkie prawa zastrzeżone