Szukamy świadków - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Słupsku

Wiadomości

Szukamy świadków

Data publikacji 06.11.2019

Komisariat Policji II w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem, do której doszło w okresie: 11.05.br. ok. godz. 22:00 do 12.05.br. ok. godz. 0:30, gdzie sprawca przy użyciu karty płatniczej pokrzywdzonego dokonał pięciu transakcji metodą zbliżeniową na łączną kwotę 200 zł.

Policjanci z Komisariatu II w Słupsku prowadzą dochodzenie w sprawie  kradzieży z włamaniem, do której doszło w okresie: 11.05.br. ok. godz. 22:00 do 12.05.br. ok. godz. 0:30, gdzie sprawca przy użyciu karty płatniczej pokrzywdzonego dokonał pięciu transakcji metodą zbliżeniową na łączną kwotę 200 zł. Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą zabezpieczyli wizerunek sprawcy, który płacił kartą za zakupy w jednym ze słupskich sklepów alkoholowych oraz na jednej ze słupskich stacji paliw.

Ustalenia mundurowych wskazują na to, że kradzieży mógł dokonać młody mężczyzna ubrany w ciemną bluzę z kapturem, z którego wychodziły grube sznurki koloru białego, a kaptur od wewnątrz miał kolor zielony. Mężczyzna miał ubraną kurtkę typu moro i czarną czapkę na głowie.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Słupsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu: 598480420 lub 112 bądź  zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.