Szukamy świadków - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Słupsku

Wiadomości

Szukamy świadków

Data publikacji 06.11.2019

Komisariat Policji II w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzi dochodzenie w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem, do której doszło 27 sierpnia br. ok. godz. 14.00, gdzie sprawca przy użyciu przywłaszczonej karty bankomatowej trzykrotnie usiłował wypłacić pieniądze z jednego z bankomatów znajdującego się w Słupsku.

Policjanci z Komisariatu Policji II w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzą dochodzenie w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem, do której doszło 27 sierpnia br. ok. godz. 14.00, gdzie sprawca przy użyciu przywłaszczonej karty bankomatowej trzykrotnie usiłował wypłacić pieniądze z jednego z bankomatów znajdującego się na terenie Słupska.  

Ustalenia mundurowych wskazują na to, że usiłowania kradzieży mógł dokonać młody mężczyzna, ubrany w koszulkę polo z krótkim rękawkiem, okulary słoneczne i czapkę z daszkiem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Słupsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 598480420 lub 112 bądź  zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.