Start | Mapa | Twój dzielenicowy | Kontakt
Dzisiaj jest Piątek 18 stycznia 2019 roku
    
Serwis informacyjny


Ukradł 2 laserowe dalmierze- zatrzymali go policjanci
( Słupsk, 15.05.2017 )

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 31-letniemu mężczyźnie, który z jednego z marketów budowlanych w Słupsku ukradł dwa dalomierze laserowe o wartości 1200 złotych. Sprawcę, który uciekł ze sklepu zatrzymał wezwany na interwencję patrol policji z Komendy Miejskiej w Słupsku.

O kradzieży w jednym ze sklepów z materiałami budowlanymi zawiadomili słupskich policjantów pracownicy ochrony. Sprzedawcy obserwując monitoring sklepowy zarejestrowali mężczyznę, który nerwowo rozglądał się stojąc w pobliżu regału z narzędziami. Podejrzenia pracowników, że mogło dojść do kradzieży okazały się uzasadnione. Ujęty tuż za linią kas mężczyzna miał w kieszeni ukryte dwa dalmierze laserowe o wartości 1200 złotych. Złodziej chcąc uniknąć kary wdał się w szarpaninę z pracownikiem ochrony, a następnie uciekł ze sklepu. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku mając zgłoszenie o tym zajściu skierował tam patrole policji. Funkcjonariusze już po kilku minutach zgłosili dyżurnemu zatrzymanie podejrzewanego mężczyzny. Podczas jego legitymowania okazało się, że jest to 31 letni mieszkaniec gminy Kobylnica.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Skradzione przez niego dalmierze zostały zwrócone do sklepu. Sprawca tej kradzieży w piątek został przesłuchany i usłyszał zarzuty , za które grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Komenda Miejska Policji w Słupsku
al. 3-go Maja 1
76-200 Słupsk
tel. 59 848 01 00
© 2006-2019
Komenda Miejska Policji w Słupsku
Wszelkie prawa zastrzeżone