Start | Mapa | Twój dzielenicowy | Kontakt
Dzisiaj jest Piątek 19 października 2018 roku
    
Serwis informacyjny


Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą
( Słupsk, 23.06.2017 )

W miejscowości Korzybie zorganizowana została impreza w ramach ogólnopolskiej kampanii MSWiA pod hasłem "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". W organizację zaangażowały się instytucje i służby z gminy Kępice. Policjanci przedstawili część swoich umiejętności oraz omówili z uczestnikami kwestię bezpieczeństwa nad wodą.

Pokaz akcji ratowniczych straży pożarnej, techniki interwencji policjantów, tresura psa służbowego były częścią imprezy zorganizowanej w ramach kampanii MSWiA "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". W organizację pikniku na plaży w miejscowości Korzybie zaangażowało się szereg instytucji z gminy Kępice, w tym ŚDS w Przytocku, OPS w Kępicach, OSP w Kępicach, Spółdzielnia Socjalna "Razem" oraz Nadleśnictwo Warcino.

Na miejscu można było zobaczyć sprzęt jakim dysponują słupscy policjanci drogówki. Wielką atrakcją był pokaz tresury psa służbowego. Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Kępicach omówili z uczestnikami zagrożenia jakie nieść może za sobą rekreacja wodna i promowali kwestię bezpieczeństwa nad wodą.

Postawa i zaangażowanie policjantów zostało bardzo pozytywnie odebrane. Przed nami kolejne imprezy pod hasłem "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

Komenda Miejska Policji w Słupsku
al. 3-go Maja 1
76-200 Słupsk
tel. 59 848 01 00
© 2006-2018
Komenda Miejska Policji w Słupsku
Wszelkie prawa zastrzeżone