Start | Mapa | Twój dzielenicowy | Kontakt
Dzisiaj jest Sobota 20 października 2018 roku
    
Serwis informacyjny


Policjanci odzyskali kradziony telefon i okulary
( Słupsk, 17.08.2017 )

Wczoraj w południe, w trakcie udzielanego wywiadu dla lokalnych mediów na terenie teatru "Rondo", przedstawicielka Słupskiego Ośrodka Kultury stała się ofiarą kradzieży telefonu komórkowego oraz okularów, które pozostawiła na chwilę na parapecie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że związek z kradzieżą ma mężczyzna, którego wizerunek uwiecznił monitoring teatru. Sprawne działania policjantów Komisariatu Policji I doprowadziły do zatrzymania 50 letniego mieszkańca Słupska, który usłyszał zarzut kradzieży. Odzyskany telefon i okulary wróciły do właścicielki.

Na terenie teatru "Rondo" w Słupsku doszło wczoraj do zuchwałej kradzieży telefonu i okularów korekcyjnych. Udzielająca wywiadu do lokalnych mediów, przedstawiciel Słupskiego Ośrodka Kultury, pozostawiła na czas wywiadu swój telefon i okulary na parapecie. Po wywiadzie okazało się, że pozostawionych rzeczy nie ma. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że związek z przestępstwem ma uwieczniony na monitoringu mężczyzna. Podjęte działania przez policjantów kryminalnych Komisariatu Policji I w Słupsku doprowadziły do zatrzymania 50 letniego mieszkańca Słupska.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży i dobrowolnie poddał się karze. Za to przestępstwo grozi do 5 lat więzienia. Odzyskane mienie wróciło do właścicielki.

Komenda Miejska Policji w Słupsku
al. 3-go Maja 1
76-200 Słupsk
tel. 59 848 01 00
© 2006-2018
Komenda Miejska Policji w Słupsku
Wszelkie prawa zastrzeżone