Start | Mapa | Twój dzielenicowy | Kontakt
Dzisiaj jest Piątek 19 października 2018 roku
    
Serwis informacyjny


Spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa
( Słupsk, 22.08.2017 )

Działająca Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, to narzędzie dla obywateli, dzięki któremu mogą oni przekazywać informacje o najbardziej uciążliwych problemach. Z jej możliwości skorzystali mieszkańcy Damna oraz ul. Wileńskiej w Słupsku. Nanieśli na mapę zgłoszenia o miejscu grupowania się osób i spożywaniu alkoholu.

Sygnał o spożywaniu alkoholu w Damnie oraz na ul. Wileńskiej w Słupsku wpłynął w ubiegłym tygodniu. Dzięki możliwościom programu, miejsca zagrożone zostały precyzyjnie wskazane na mapie. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do realizacji zadań związanych ze zgłoszeniem.

Informacje otrzymali dzielnicowi, a skierowani w te miejsca policjanci potwierdzili fakt spożywania alkoholu. W miejscowości Damno jak i na ul.Wileńskiej w Słupsku, interwencje policjantów zakończyły się ukaraniem osób mandatami karnymi za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym.

Policjanci zapewniają, że miejsca te będą nadal kontrolowane.

Przypominamy, że strona Krajowej Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997. Należy odpowiedzialnie korzystać z aplikacji. Kolejne zgłoszenie można dodać dopiero po 24 godzinach.

Komenda Miejska Policji w Słupsku
al. 3-go Maja 1
76-200 Słupsk
tel. 59 848 01 00
© 2006-2018
Komenda Miejska Policji w Słupsku
Wszelkie prawa zastrzeżone