Start | Mapa | Twój dzielenicowy | Kontakt
Dzisiaj jest Poniedziałek 17 grudnia 2018 roku
    
Serwis informacyjny


Amfetamina ukryta w mieszkaniu
( Słupsk, 30.11.2017 )

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komedy Miejskiej w Słupsku zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Słupsk, który w swoim mieszkaniu miał ukryte znaczne ilości amfetaminy i marihuany. Narkotyki były zapakowane w foliowych-dilerskich porcjach. Za posiadanie znacznych ilości tych substancji 31-latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku ustalili, osobę wobec której istniało podejrzenie posiadania znacznych ilości narkotyków. Wczoraj funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań na terenie gminy Słupsk. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych śledczy zabezpieczyli ponad 300 gramów amfetaminy i 50 gramów marihuany. Część narkotyków popakowana była i zawinięta w pakiety z folii aluminiowej.

Zabezpieczone przez policjantów narkotyki będą stanowić dowód w postępowaniu przeciwko zatrzymanemu mężczyźnie. 31-latek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Komenda Miejska Policji w Słupsku
al. 3-go Maja 1
76-200 Słupsk
tel. 59 848 01 00
© 2006-2018
Komenda Miejska Policji w Słupsku
Wszelkie prawa zastrzeżone