Start | Mapa | Twój dzielenicowy | Kontakt
Dzisiaj jest Poniedziałek 17 grudnia 2018 roku
    
Serwis informacyjny


Nowy radiowóz dla policjantów z Kępic
( Słupsk, 15.12.2017 )

W Komisariacie Policji w Kępicach odbyło się uroczyste przekazanie miejscowym policjantom nowego radiowozu Opel Astra. Zakup tego 200 konnego pojazdu możliwy był dzięki wsparciu finansowemu budżetu Policji oraz samorządu Kępic.

Gospodarzem piątkowej uroczystości w Komisariacie Policji w Kępicach był Komendant Miejski Policji w Słupsku insp. Andrzej Szaniawski. Przyjmując gości skierował słowa uznania i podziękowania dla samorządu oraz Burmistrza Miasta Kępice Pani Magdaleny Majewskiej za wsparcie tego przedsięwzięcia. - Jest to swoisty wyraz troski o bezpieczeństwo region gminy Kępice. Doceniamy to, że władze pomimo skromnego budżetu, dostrzegają potrzebę wspólnego dbania o jedną z podstawowych potrzeb mieszkańców, o bezpieczeństwo. Jestem pewien, że ten samochód dobrze i sprawnie służyć mieszkańcom gminy.- mówił Komendant. Kluczyki do radiowozu na ręce policjantów z Kępic przekazał Pani burmistrz, życząc funkcjonariuszom bezpiecznego użytkowania i aby pomagał policjantom w codziennej służbie i podnosząc komfort tej trudnej służby.

Oddany policjantom do użytku samochód, Opel Astra combi to nowoczesna jednostka wyposażona w silnik benzynowy o pojemności 1,4 litra i mocy 200 koni mechanicznych.

Komenda Miejska Policji w Słupsku
al. 3-go Maja 1
76-200 Słupsk
tel. 59 848 01 00
© 2006-2018
Komenda Miejska Policji w Słupsku
Wszelkie prawa zastrzeżone