Wręczenie wyróżników jednostki przez Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku
Komendant Miejski Policji w Słupsku – mł. insp. Leszek Głuchowski spotkał się wczoraj z młodymi funkcjonariuszami, którzy w najbliższym czasie rozpoczną szkolenie podstawowe w jednej ze szkół Policji. Podczas krótkiej uroczystości Komendant życzył wszystkim powodzenia podczas szkolenia oraz przekazał plakietki – wyróżniki jednostki noszone na rękawie.