Dwóch 16-latków zatrzymanych w związku z kradzieżą rozbójniczą
Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku ustalili tożsamość i zatrzymali dwóch nastolatków, którzy kilka dni temu wyszli ze sklepu z piwem, za które nie zapłacili. Dwóch 16-latków zareagowało agresją wobec ochroniarza, który wybiegł za nimi z marketu i usiłował ich powstrzymać. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży rozbójniczej i naruszenia czynności ciała pracownika ochrony. Zgromadzony materiał dowodowy został przekazany do sądu rodzinnego, który zajmie się teraz sprawą agresywnych nastolatków.