Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Kamizelki odblaskowe od Starostwa Słupskiego trafią za pośrednictwem policjantów do mieszkańców powiatu
300 odblaskowych kamizelek odebrali wczoraj z rąk Wicestarosty Słupskiego Marcina Kowalczyka policjanci słupskiej drogówki. Kamizelki, które poprawiają widoczność pieszych na drogach, będą przekazywane przez funkcjonariuszy podczas codziennej służby. To kolejne wspólne działania mundurowych i samorządowców ze Starostwa Słupskiego, które mają wpłynąć na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego.
-
Przywłaszczył telefon, dowód osobisty i karty płatnicze, którymi później płacił w sklepie. 59-latek usłyszał zarzuty
Kryminalni z Komisariatu Policji w Ustce zatrzymali 59-latka podejrzanego o przywłaszczenie telefonu, dokumentów i kart płatniczych, które właściciel zgubił w jednym ze sklepów. Mężczyzna zamiast zwrócić znalezione rzeczy, postanowił z nich skorzystać i dokonał kilku zakupów w innym sklepie, za które zapłacił znalezionymi kartami. Mieszkaniec Słupska usłyszał zarzut przywłaszczenia oraz kradzieży z włamaniem, za co grozi mu teraz do 10 lat więzienia.