Wsiedli za kierownice, pomimo że wcześniej pili alkohol. Policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących!
W miniony weekend policjanci słupskiej komendy dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, przebadali ponad 1600 kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Kontrole policjantów wykazały, że troje kierowców, prowadzi swoje samochody w stanie nietrzeźwości! Badanie testerem narkotykowym wskazało, że 45-latek zażywał wcześniej narkotyki!