Podsumowanie policyjnych działań w wielkanocny weekend.
Słupscy funkcjonariusze od piątku do Poniedziałku Wielkanocnego przeprowadzili kilkaset kontroli, podczas których 4 kierujących pożegnało się ze swoimi prawami jazdy. Trzy osoby zdecydowały się w okresie świątecznym wsiąść do swoich samochodów, mimo że wcześniej piły alkohol.