Policjanci podsumowują działania „Jednoślad”.
Słupscy policjanci brali udział w Wojewódzkich Działaniach „Jednoślad”. Funkcjonariusze jednego dnia pracowali w miejscu dwóch zdarzeń drogowych z udziałem kierujących hulajnogami elektrycznymi oraz zatrzymali do kontroli aż 6 kierujących jednośladami, którzy wcześniej pili alkohol.