Kompletnie pijany pędził 110 km/h w terenie zabudowanym, został zatrzymany po pościgu. 44- latek jeszcze dziś usłyszy wyrok.
Policjanci słupskiej drogówki zatrzymali 44-letniego gdynianina, który w terenie zabudowanym rozpędził swoje BMW do 110 km/h, a na próbę zatrzymania go przez policjantów przyspieszył i zaczął uciekać. Był kompletnie pijany, a samochód, który prowadził, był niezarejestrowany.