Policjanci zatrzymali 56-latka, który ukrywał w swoim domu ponad kilogram narkotyków
Policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową słupskiej komendy zatrzymali 56-latka, który w miejscu zamieszkania ukrywał około kilograma narkotyków oraz dopalaczy. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na 2 miesiące.