Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Powierzenie obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku
Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Bogusław Ziemba powierzył z dniem 17 lutego 2026 r. pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku mł. insp. Adamowi Szerszeniowi. Uroczystość odbyła się z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku mł. insp. Tomasza Juńskiego oraz Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku i jego dotychczasowego zastępcy.
-
„Bezpieczny nastolatek w świecie cyfrowym” – spotkania policjantów z młodzieżą
Słupscy policjanci realizują projekt edukacyjny pn. „Bezpieczny nastolatek w świecie cyfrowym”, którego pomysłodawcami są policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, przy wsparciu Fundacji Orlen Pomorze. Jest on skierowany do uczniów klas VIII wybranych szkół podstawowych, a głównym celem tego przedsięwzięcia jest zwiększenie świadomości młodych ludzi w kwestiach ich funkcjonowania w cyberprzestrzeni, a także związanych z tym zagrożeniami wynikającymi z korzystania z Internetu.
-
Obchody Dnia Służby Cywilnej w Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku
Nazywani są niewidzialnym sercem Policji dlatego, że bez nich funkcjonowanie tej formacji byłoby praktycznie niemożliwe. Z okazji obchodzonego 17 lutego Dnia Służby Cywilnej Komendant Miejski Policji w Słupsku mł. insp. Leszek Głuchowski wraz z kadrą kierowniczą słupskiej jednostki Policji podziękował podczas zorganizowanej w auli komendy uroczystości, za codzienny trud włożony w prawidłowe funkcjonowanie jednostki.
-
Pomorska Finałowa Gala Konkursu Odblaskowa Szkoła 2025 – uczniowie z Łupawy otrzymali wyróżnienie za przygotowany film
W ubiegłym tygodniu. w Multikinie w Gdańsku odbyła się Finałowa Gala Wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu ,,Odblaskowa Szkoła’’. Na gali obecni byli wszyscy partnerzy projektu oraz uczniowie z wyróżnionych szkół. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łupawie, którzy za przygotowany film profilaktyczny otrzymali wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!!!
-
Archiwum X - Nie przestajemy szukać!
-
Zatrzymany za posiadanie i przygotowanie do obrotu mefedronem
Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie i przygotowanie do wprowadzenia do obrotu ponad 200 gramów mefedronu, który policjanci znaleźli w jego miejscu zamieszkania. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego dozór, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe.
-
Życzenia Komendanta Głównego Policji z okazji Święta Służby Cywilnej
Z okazji Święta Służby Cywilnej przypadającego 17 lutego, Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Boroń, w imieniu swoim i kierownictwa Policji, złożył na ręce członków Korpusu Służby Cywilnej, Pracownic i Pracowników Policji życzenia i słowa podziękowania.
-
Powierzenie obowiązków na stanowisku Rzecznika Prasowego KWP w Gdańsku
Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Bogusław Ziemba powierzył z dniem 16 lutego 2026 r. pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Rzecznika Prasowego Zespołu Prasowego KWP w Gdańsku podinsp. Magdalenie Ciskiej. Uroczystość odbyła się z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku mł. insp. Tomasza Juńskiego oraz funkcjonariuszy Zespołu Prasowego KWP w Gdańsku.
-
Startuje #SuperDzielnicowy 2026!
Już od dziś, 16.02.2026 r., można oddawać głosy na swojego dzielnicowego! Komenda Główna Policji, Telewizja Puls oraz ekipa serialu kryminalnego „Dzielnica strachu” wkraczają do akcji i po raz czwarty, w ramach kampanii społecznej #DzielnicaBEZstrachu, inicjują internetowy plebiscyt, którego celem jest promowanie bezpieczeństwa i współpracy lokalnych społeczności z dzielnicowymi oraz wyłonienie #SuperDzielnicowego 2026. W tym roku Plebiscyt odbywa się w świetle szczególnej rocznicy, jaką jest 100 lat służby dzielnicowych w Polsce!
-
POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE. DEBATA SPOŁECZNA W REDZIKOWIE W PONIEDZIAŁEK 23 LUTEGO
Zapraszamy na debatę społeczną, która odbędzie się 23 LUTEGO 2026 r. o godz. 13:00 w Lądowisku Kultury w Redzikowie, Redzikowo 20A (GMINA REDZIKOWO). Chętnie porozmawiamy z Państwem o bezpieczeństwie.